1. un 2. decembrī Rīgā - starptautiska kaķu izstāde „Baltijas Kauss 2012”

Print page

Latvijas kaķu mīļotāju klubs “CAT’s Meow” Rīgā 1. un 2. decembrī rīko starptautisko kaķu izstādi - šovu "Baltijas Kauss - 2012". Skatiet - programmu. Izstādes rīkošanu atbalsta arī Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Tā ir vislielākajā kaķu izstāde, kuru rīko pēc pasaulē populārākās starptautiskās felinoloģijas sistēmas (WCF un FIFe). Kaķus dažādās kategorijās vērtēs starptautiskie eksperti no Vācijas, Austrijas, Dānijas, Nīderlandes, Somijas, Polijas, Zviedrijas un Latvijas.

Izstādi "Baltijas Kauss 2012" rīko Latvijas kaķu mīļotāju klubs “CAT’s Meow” sadarbībā ar Kaķu mīļotāju klubs „Selēna”.

Latvijas kaķu mīļotāju klubs “CAT’s Meow” dibināts 2007. gada 29. martā. 2007.gada 12.aprīlī mūsu klubs tika uzņemts Pasaules Kaķu Federācijā - WCF (World Cat Federation). Biedrība apvieno gan šķirnes kaķu īpašniekus, gan arī vienkāršus šo burvīgo murrājošo būtņu mīļotājus, un palīdz veidot labvēlīgus un mierīgus darba apstākļus audzētājiem, un ar savu darbību cer paaugstināt šķirņu kvalitāti un šķirņu attīstību.

Kluba “CAT’s Meow” pārstāvji ir arī iesaistījušies iniciatīvā "Stop - agresija", kas iestājas pret cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem un citām cietsirdības izpausmēm.