Desmit Latvijas biedrības saņem finansējumu iecerēm savos novados

Print page

Atbalstu Borisa un Ināras Teterevu fonda īstenotajā programmā „Nāc un dari! Tu vari!” oktobrī saņem vēl 10 biedrības, kas ar savu rosību bagātina apkaimes iedzīvotāju dzīvi un palīdz līdzcilvēkiem. Atbalstīto organizāciju aktivitātes aptvers dažādas jomas, tostarp neformālo izglītību, sociālo aprūpi, kultūru un sportu. Kopā piešķirti granti 48 200 eiro apmērā.

Ar fonda atbalstu savas ieceres projektos piepildīs Daugavpils vecāku biedrība “Laimīgi bērni un vecāki”, Talsu hokeja klubs, Rojas invalīdu biedrība, biedrība “Attīstībai” Krāslavas novada Izvaltā, biedrība “Irsis” Kokneses novada Iršos, biedrība “Alsungas keramika”, radošo domu un darba centrs “Svētelis” Jelgavā, sociālais centrs “Zilais krusts” Lielvārdes novada Lēdmanē, Skrundas biedrība “Mini SD” un kultūras biedrība “Melnais piens” Madonā (sk. fotogalerijā).

Kopumā programmā “Nāc un dari! Tu vari!” 2015. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds saņēma izskatīšanai 245 dažādas ieceres, no kurām 57 pārtapa konkrētu projektu pieteikumos. No tiem šogad atbalstīta 42 projektu īstenošana, aptverot 46 Latvijas novadus.

2015. gadā atbalstīto visu projektu apraksti: šeit.

Savukārt 2013. un 2014. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā „Nāc un dari! Tu vari!” atbalstītas 102 organizācijas, piešķirot to iecerēm katrā gadā teju 225 000 eiro. Programmas atbalsts 2015. gadā būs līdzvērtīgā apjomā.

Organizāciju veikums programmā „Nāc un dari! Tu vari!” ir ieguldījums to ilgtermiņa attīstībā. Organizāciju darbību atzinīgi novērtējušas vietējās pašvaldības un to veiksmīgā sadarbība ir labvēlīgi ietekmējusi vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi.

2013. gadā atbalstītajās organizācijās īstenoto aktivitāšu labumu guvēju skaits sasniedza 21 350 iedzīvotājus 34 novados, savukārt 2014. gadā – jau 35 500 iedzīvotājus 46 novados.

Piedaloties programmas konkursā, var pretendēt uz 700 līdz 7000 eiro līdzfinansējumu. Projektu pieteikumus šogad var iesniegt vēl līdz 30. oktobrim. Plašāk par projektu iesniegšanu uzziniet infografikā un programmas nolikumā