Raidījums "Ķepa uz sirds" saņem atzinību konkursā "Zelta Vilnis"

Print page

Oktobra nogalē raidījums "Ķepa uz sirds" saņēma ekspertu un skatītāju atzinību konkursā "Zelta Vilnis" nominācijā "Gada dzīvesstila raidījums" 2013./2014. sezonā. Tādējādi otrajā vietā atstājot līdzšinējo nominācijas līderi “Sirmais. Kulta ēdieni”. Apsveicam!

TV raidījuma "Ķepa ar sirds" tapšanu kopš pirmās pārraides - 2011. gada 15. janvārī - atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds. Raidījuma pamatdoma – informatīvi izklaidējošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku aizsardzības jautājumiem, speciālistu padomiem, dzīvnieku kopšanu, audzināšanu un daudzām citām interesantām lietām. Tāpat sižetu veidošanā tiek iesaistīti raidījuma skatītāji, kā arī tiek aplūkota ārvalstu pieredze dzīvnieku aizsardzības jautājumos. Pērn augustā svinīgā pasākumā varējām atzīmēt jau 100. pārraides nonākšanu pie skatītājiem. 

„Kopš raidījuma pirmsākumiem mūsu skatītāju skaits ir ievērojami audzis – tas pierāda, ka strādājam pareizajā virzienā, un skatītājs mūsu darbu novērtē. Par to liecina arī daudzās saņemtās vēstules un iesūtītie videomateriāli ar skatītāju mīluļu video. Šosezon vēlamies vēl aktīvāk iesaistīt mūsu skatītājus raidījumu sižetu veidošanā un tāpēc aicinām visus, kam ir interesanti, priecīgi vai arī skumji stāsti, kā arī videomateriāli, padalīties ar tiem, iesūtot raidījumam – mēs ar raidījuma starpniecību tos parādīsim un pastāstīsim citiem skatītājiem,” uzsver "Ķepa uz sirds" producente Inese Kreicberga. 

"Ķepa uz sirds" dodas ciemos uz dzīvnieku patversmēm un palīdzē atrast to iemītniekiem jaunas mājas un saimniekus – tiek turpināta tradīcija, kad sabiedrībā pazīstami sportisti, aktieri, dziedātāji un mākslinieki dodas uz dzīvnieku patversmēm visā Latvijā, lai palīdzētu meklēt mājas kādam pamestam suņukam vai kaķim. Šī raidījuma rubrika izrādījusies ļoti veiksmīga, jo daudzi pamestie mājdzīvnieki ir atraduši savu īsto saimnieku tieši pateicoties "Ķepa uz sirds" sižetam, kad jaunais saimnieks savu nākamo mīluli ieraudzījis raidījumā.

Tīmekļa vietnē www.kepauzsirds.lv skatiet jaunāko un iepriekšējo raidījumu ierakstus. 1. novembra raidījumā svarīgākais: Kā tikt galā, ja sunim savēlusies spalva? - Kuriem izglābtajiem suņiem ir pašiem savs baseins pie palmām? - Kādas ir levretes – suņi, kurus dievināja pati Kleopatra? – Kāpēc aktieris Jānis Jarāns izrādi veltījis savam kaķim Leo?