Kaķu izstāde „Spring 2013" sporta kompleksā „Ķeizarmežs". Ieeja - bezmaksas

Print page

Latvijas kaķu mīļotāju klubs "CAT’s Meow" 4. un 5. maijā rīko kaķu izstādi "Spring 2013" sporta kompleksā "Ķeizarmežs".

Pat vismazākais kaķveidīgais ir pilnība. Šis ir Leonardo da Vinči aforisms. Savukārt Senajā Ēģiptē kaķi uzskatīja par svētu dzīvnieku. Laiki mainās, un mūsdienās kaķus vairs neceļ dievu kārtā. Bet joprojām cilvēki labprāt tur šos mājdzīvniekus un ar lielu prieku apmeklē kaķu izstādes. Šeit ir brīnišķīga iespēja ne tikai gūt prieku no dažādu šķirņu konkursiem un šoviem, bet arī iegādāties kaķēnu ar visiem ciltsrakstiem. Tas dod iespēju vēlāk savu mīluli vest uz izstādēm un lepoties ar sasniegumiem, kā arī nodarboties ar vairošanu.

Jans Lavrentjevs, klubs "CAT’s Meow" vadītājs: Izstādes apmeklētājiem ta ir iespēja kontaktēties ar dažādu šķirņu dzīvnieku audzētājiem, uzzināt to rakstura īpatnības un kā tos kopt, kas jāiegādājas pirms jūsu mājā ienāk kaķēns, kā nodot analīzes, par iespējamām alerģijām, respektīvi, sagatavoties kaķa iegādei. Un visi audzētāji labprāt pastāstīs un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Kaķu izstāde ir pasākums, kas sagādā prieku bērniem un pieaugušajiem. Ta ir ļoti aizraujoša un vieno gan lielus, gan mazus. Dodieties turp ar visu ģimeni -- prieku gūs katrs.

Šīs nedēļas beigās, 4. un 5.maijā, valsts svētkos, kluba "CAT’s Meow" dāvana rīdziniekiem un pilsētas viesiem -- bezmaksas ieeja izstādē.

Laipni lūgti -- nāciet, runājiet ar audzētājiem, skatieties, priecājieties par dzīvniekiem- no 10 rītā līdz 4 dienā. Izstāde „Spring 2013" -- no 4. līdz 5.maijam sporta kompleksā „Ķeizarmežs", Rīgā, Ezermalas ielā 30.