Sākas reģistrācija RSU Inteliģences akadēmijai

Print page

11. septembrī sākas reģistrācija Inteliģences akadēmijai 2013./2014. akadēmiskajam studiju gadam. Inteliģences akadēmijas pamatideja ir sniegt zināšanu un prasmju kopumu, ko nesniedz akadēmiskā izglītība, taču kas ir svarīgs personības izaugsmē un ir viena no veiksmes atslēgām karjeras veidošanā, piemēram, dejotprasme, kā arī zināšanas par mākslu, mūziku, uzvedības kultūru.

Sākotnēji Inteliģences akadēmija tika veidota ar domu piedāvāt papildu izglītošanās iespējas Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentiem, taču, kā izrādījās, piedāvātās tēmas ir aktuālas arī universitātes absolventiem un darbiniekiem, kā arī sabiedrības pārstāvjiem, kuri nav saistīti ar RSU. Projekts guvis lielu popularitāti RSU un sabiedrībā.

Kopš pirmsākumiem - jau trešo gadu Inteliģences akadēmijas darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Šogad notiks arī mini Inteliģences akadēmijas (The Academy of Intelligence) nodarbības angļu valodā RSU ārvalstu studentiem.

Inteliģences akadēmijā tiek piedāvāta iespēja apgūt:

  • Mākslas un kultūras moduli. 24 nodarbību cikls sāksies 7. oktobrī ar stāstījumu par Olivjē Mesiānu un dzīvās mūzikas koncertu otrajā daļā. Šo nodarbību vadīs Ramona Umblija un citi mākslinieki. Kā jau ierasts, programmā paredzēts gan mākslas un kultūras cikls, gan diplomātijas cikls. Šoreiz plašāks būs emocionālās inteliģences cikls, kurā runāsim par laika plānošanu, emocionāliem bankas kontiem, enerģijas vadīšanu u. c. 
  • Balles deju teorijas un prakses moduli. 8. oktobrī sāksies 27 nodarbību cikls un divas treniņballes, viena no tām – izbraukuma balle. Mūsu mērķis ir dot iespēju ikvienam interesentam apgūt pamata prasmes balles dejās un sagatavoties RSU Akadēmiskajai ballei, kas notiks 2014. gada pavasarī.

Inteliģences akadēmijas nodarbību kalendārs, programma, reģistrēšanās procesa apraksts un cita informācija atrodama šeit.